Povýšenie sv. Kríža v Medžugorí 7. 9. – 13. 9. 2022

Termín Termín: 7. 9. - 13. 9. 2022 Destinácia Bosna a Hercegovina, Medžugorie
Cena Cena: 197 € Voľné miesta Voľné miesta: áno
Cena obsahuje:
Cena obsahuje doprava moderným klimatizovaným autobusom
Cena obsahuje duchovný a technický sprievodca
Cena obsahuje 4 x ubytovanie v 2 - 3 lôžkových izbách vybavených sprchou, toaletou, klimatizáciou
Cena obsahuje povinný poplatok za tlmočenie v Medžugorí
Cena neobsahuje:
Cena neobsahuje stravovanie -možnosť objednať raňajky a varené večere s nápojom a ovocím, resp. múčnikom 12 €/ osoba na deň, platí sa priamo v hoteli
Cena neobsahuje komplexné cestovné poistenie (2 €/deň)
Cena neobsahujemiestenka do prvej polovice autobusu 10 €
Zľavy:
Zľava deti do 5 rokov doprava zdarma
Zľava deti do 12 rokov zľava 65 €
Medžugorie pútnicky zájazd Bosna a Hercegovina

 

Prvý  deň: odchod zo Slovenska.
Druhý deň: príchod na Makarskú, sv. omša na Veprici, zastávka pri mori, popoludní odchod do Medžugoria, ubytovanie, večera, účasť na večernom programe so spoločnou modlitbou sv. ruženca a litánií, účasť na svätej omši.

Tretí až piaty deň: : program v Medžugorií: modlitbový medžugorský program so sv. omšou a adoráciou, výstup na Podbrdo a Križevac, návšteva komunity Cenacolo, prednáška Terezky Gažiovej.

Odpustová slávnosť Povýšenie sv. Kríža so slávnostnou sv. omšou na Križevci 11. 9. 2022 (slávi sa  prvú nedeľu po malej Gospe (8. 9.).

Šiesty deň: po raňajkách presun  na Makarskú, sv. omša na Veprici a po zastávke pri mori návrat na Slovensko
Siedmy deň: príchod na Slovensko

 

Doprava do Medžugoria je zabezpečená klimatizovaným autobusom s ponukou teplých a chladených nápojov. Počas cesty sú stanovené bezpečnostné prestávky. Na cestu si môžete zakúpiť miestenku do prvej polovice autobusu. Cena miestenky je 10 €. 
Pri vycestovaní do Medžugoria (Bosna a Hercegovina) je potrebné preukázať sa platným občianskym preukazom alebo cestovným pasom, ktorého platnosť je ešte minimálne 90 dní od vstupu do krajiny. 

Ubytovanie v Medžugorí je zabezpečené v  tichej štvrti Medžugoria, ktorá je vzdialená od kostola sv. Jakuba cca 400 m. Každá izba je vybavená samostatným WC, sprchou a klimatizáciou. Doplatok za 1 lôžkovú izbu je 20 €/noc. Na prízemí sa nachádza jedáleň, v ktorej sa podávajú raňajky a večere s nápojmi a múčnikom, resp. ovocím. Pri vycestovaní do Medžugoria je nutné, aby mali všetci účastníci platné  komplexné cestovné poistenie v opačnom prípade nebude možné vycestovanie do zahraničia. Poistenie si môžete zabezpečiť individuálne alebo prostredníctvom našej cestovnej kancelárie doplatok za poistenie je2 €/deň. Príspevok za preklad je 2 eurá za pobyt je započítaný v cene púte. Na preklad je potrebné rádio alebo mobil s FM frekvenciou.
Počas púte je možný fakultatívny výlet na Kravické vodopády (10 €) a do Mostaru (12 €). Program púte bude dopĺňaný aktuálnou ponukou v Medžugorí.

Zmena programu vyhradená!Facebook