Povýšenie sv. Kríža v Medžugorí 6. 9. – 13. 9. 2023

Termín Termín: 6. 9. – 13. 9. 2023 Destinácia Bosna a Hercegovina, Medžugorie
Cena Cena: 155 € Voľné miesta Voľné miesta: áno
Cena obsahuje:
Cena obsahuje doprava moderným klimatizovaným autobusom
Cena obsahuje duchovný a technický sprievodca
Cena obsahujepoplatok za preklady a tlmočenie
Cena neobsahuje:
Cena neobsahuje 5 x ubytovanie a 5 x polpenziu, 150 €, platí sa v Medžugorí
Cena neobsahuje komplexné cestovné poistenie (2 € os/deň)
Cena neobsahujefakultatívne výlety Kravické vodopády (10 €+ vstupenka) , Mostar (12 €)
Cena neobsahujemiestenka do prvej polovice autobusu 10 €
Zľavy:
Zľava deti do 5 rokov doprava zdarma
Zľava deti do 12 rokov zľava z dopravy 70 €
Medžugorie pútnicky zájazd Bosna a Hercegovina
  • deň: odchod zo Slovenska.
  • 2. deň: v dopoludňajších hodinách príchod do Medžugoria, ubytovanie, prehliadka Medžugoria, večera, účasť na večernom programe so spoločnou modlitbou sv. ruženca a litánií, účasť na svätej omši.

    3. – 6. deň: program v Medžugorií: výstup na Podbrdo a Križevac, návšteva komunity narkomanov Cenacolo, hrob Slavka Barbariča, medžugorský večerný program so sv. ružencom, sv. omšou a adoráciou, prednáška Terezky Gažiovej. Odpustová slávnosť na Povýšenie sv. Kríža, sv. omša na Križevci k sviatku Povýšenie sv. Kríža sa slávi v prvú nedeľu po Malej Gospe (8. 9.), teda 10. 9. 2023.

    7. deň: v poludňajších hodinách po sv. omši návrat na Slovensko.

    8. deň: príchod na Slovensko.

Ubytovanie v Medžugorí je zabezpečené v penzióne*** v 2 alebo 3 – lôžkových izbách,  v  tichej štvrti Medžugoria, ktorá je vzdialená od kostola sv. Jakuba cca 300 m. Každá izba je vybavená samostatným WC, sprchou a klimatizáciou. K dispozícii je výťah. Doplatok za 1 lôžkovú izbu je 20 €/noc. Na prízemí sa nachádza jedáleň, v ktorej sa podávajú raňajky formou švédskych stolov a večere s nápojmi a múčnikom, resp. ovocím. Pri vycestovaní do Medžugoria je nutné, aby mali všetci účastníci platné  komplexné cestovné poistenie v opačnom prípade nebude možné vycestovanie do zahraničia. Poistenie si môžete zabezpečiť individuálne alebo prostredníctvom nás, doplatok za poistenie je 2  €/deň. Príspevok za preklad je 2 eurá za pobyt je započítaný v cene púte. Na preklad je potrebné rádio alebo mobil s FM frekvenciou 102,6.
Počas púte je možný fakultatívny výlet na Kravické vodopády (10 €+ vstupenka) a do Mostaru (12 €). Program púte bude dopĺňaný aktuálnou ponukou v Medžugorí.

Zmena programu vyhradená!

V prípade záujmu nás kontaktujte na www.viver.sk, vivertour@gmail.com, 0918 687 416, 0905 470 210. Organizátor púte v Medžugorí: Iľko Sivrič, Medžugorie.Facebook