O nás. Nová správa _ Pápež František schválil oficiálne púte do Medžugoria


Nová správa! Pápež František schválil oficiálne púte do bosnianskeho mesta Medžugorie, v ktorom sa tamojším obyvateľom zjavila Panna Mária. CK VIVER TOUR Humenné je tu pre vás už 22 rokov. Naším predmetom činnosti je realizácia pútnických zájazdov, medzinárodnej a tuzemskej autobusovej dopravy. Za dlhých 22 rokov sme základe našej ponuky alebo objednávky farností, či skupín pútnikov, zorganizovali a uskutočnili stovky pútí a k spokojnosti a bezpečne prepravili tisíce spokojných pútnikov na pútnické miesta po Slovensku i po celej Európe. Neustále reagujeme na aktuálne dianie v cirkvi, výročia, sviatky a nenápadne pripomíname pútnikom významné výročia kresťanského sveta.

Sme tu pre vás už 22 rokov

Naším ťažiskom a našou najobľúbenejšou destináciou je Medžugorie v Bosne a Hercegovine, ale poriadame púte na pútnické miesta po Slovensku (Levoča, Litmanová, Obišovce, Staré Hory, Nitra, Mariánka, Šaštín, Devín), do Talianska (Rím, Assisi, San Giovanni Rotondo, Turín, Padova), Francúzska (Lurdy, La Salette), Poľska (Krakow, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice, Čenstochová, Licheň, Tylicz) a iné miesta podľa priania pútnikov.

Budeme radi, ak si prezriete našu ponuku. Ak ste si nevybrali žiaden z termínov pre naše pútnické zájazdy, ktoré máme pre vás nachystané a máte záujem o púte na iné významné miesto, kontaktujte nás, púť pre vás radi pripravíme.

CK VIVER TOUR vlastní dva autobusy značky NEOPLAN, preto si môžete si u nás tiež objednať autobusovú dopravu na zájazdy, výlety, nákupy alebo iné rodinné, či firemné príležitosti.

Ďakujeme za vašu priazeň a za to, že ste sa na nás obrátili.

Ján Dudo, konateľ CK

.

Autobusy CK VIVER TOUR

Naše zájazdové autobusy CK VIVER TOUR

Facebook