O nás


Milí priatelia!

 VIVER TOUR Humenné, medzinárodná autobusová doprava, v roku 2023 oslávi svoje 27 – ročné jubileum. Hlavným  predmetom činnosti VIVER TOUR  je  preprava osôb v rámci medzinárodnej ale i tuzemskej autobusovej dopravy na najvyššej úrovni, ktorá znamená predovšetkým bezpečnosť, kvalitu a komfort prepravných služieb. V službách turizmu Vám dokážeme zorganizovať pútnické alebo poznávacie zájazdy podľa Vášho želania. Za dlhých 27 rokov sme základe  ponuky alebo objednávky farností, či skupín pútnikov, zorganizovali a uskutočnili stovky pútí a k spokojnosti a bezpečne prepravili tisíce spokojných pútnikov na pútnické miesta po Slovensku i po celej Európe. Neustále reagujeme na aktuálne dianie v cirkvi, výročia, sviatky a nenápadne pripomíname pútnikom významné výročia kresťanského sveta.

Sme tu pre vás už 27 rokov

Naším ťažiskom a našou najobľúbenejšou destináciou je Medžugorie v Bosne a Hercegovine,  ale prepravujeme  aj na pútnické miesta po Slovensku (Levoča, Litmanová, Obišovce, Staré Hory, Nitra, Mariánka, Šaštín, Devín), do Talianska (Rím, Assisi, San Giovanni Rotondo, Cascia, Manopello. Loretto, Turín, Padova), Francúzska (Lurdy, La Salette), Poľska (Krakow, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice, Čenstochová, Licheň, Tylicz) a iné miesta podľa priania pútnikov.

Budeme radi, ak si prezriete našu ponuku. Ak ste si nevybrali žiaden z termínov pre naše pútnické zájazdy, ktoré máme pre vás nachystané a máte záujem o púte na iné významné miesto, kontaktujte nás, púť pre vás radi pripravíme.

Cestovná agentúra VIVER TOUR vlastní autobus značky NEOPLAN, preto si môžete si u nás tiež objednať autobusovú dopravu na zájazdy, výlety, nákupy alebo iné rodinné, či firemné príležitosti.

Ďakujeme za vašu priazeň a za to, že ste sa na nás obrátili.

Ján Dudo, konateľ VIVER TOUR Humenné

Predkladáme Vám jeden z mnohých listov adresovaných nám

Chceme sa vám poďakovať za všetkých účastníkov púte do Medžugoria 3. 7. 2022.že ste nám umožnili a zároveň zrealizovali púť  .    VIVER TOUR. ktorá takéto púte pripravuje, vybavuje a organizuje, pretože aj doprava, ubytovanie aj strava bola výborná a nemalo to chybu.
Z Vašej strany to bolo vedené na vysokej profesionálnej úrovni. 
Chceme sa poďakovať  za krásne zážitky  čo sme prežívali celý týždeň Medžugorí. Myslíme si, že každý má možnosť nielen kresťan, navštíviť miesto Medžugorie, de sa nebo dotýka zeme a naších sŕdc. Aspoň raz v živote navštíviť a prežiť ten neopakovateľný, hlboký a duchovný zážitok. A tu isto platí, že je lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť.
A nesmieme zabudnúť a chceme sa poďakovať nášmu sprievodcovi Otcovi  Patrikovi za ten krásny výklad a za jeho obetavosť, trpezlivosť, že sa snažil každému vyhovieť.  
To čo nám hovoril, čo všetko nám ukázal, kde s nami bol a čo všetko pre nás robil, to sa nedá ani povedať. Za  krásne sväté omše za ten duchovný zážitok OBROVSKÉ ĎAKUJEME.
Je to skvelý človek a vynikajúci kňaz. A týmto mu prajeme ešte veľa síl, zdravia, elánu, aby ešte takto dlho obohacoval pútnikov svojimi vedomosťami a skúsenosťami. 
Srdečná vďaka a veľké Pán Boh zaplať . A verte , nebolo a nie je to len moje konštatovanie, ale hádam všetkých, ktorý sme sa na tej púti  zúčastnili.
A keby sme mala ohodnotiť túto Našu, ale aj Vašu púť, tak jednoznačne len tým najvyšším číslom. 
 
 Prajeme Vašej   VIVER TOUR   aby ste mali veľa spokojných pútnikov a Vašu Agentúru vrele odporučíme všetkým  známym kolegom a rodinám. To vám prajú pútnici z Partizánskeho.
 
 

 

Autobus  VIVER TOUR

Naše zájazdové autobusy  VIVER TOUR

Facebook