O nás


Milí priatelia!

Dňa 15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, vrátane cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania. Aj napriek tomu, že sa uvoľnilo cestovanie po krajinách Európskej únie, do Medžugoria sme sa v roku 2020 nedostali. Nezrealizovali sme ani naplánovaný a v poslednú chvíľu zrušený zájazd do ťažko skúšaného Talianska. Cesta by bola sprevádzaná zvýšenými nákladmi a neistotou (pred cestou musí mať každý účastník púte negatívny covid test a po návrate absolvovať povinnú karanténu).
Veríme a modlíme sa, aby nákaza čoskoro pominula. Na rok 2021 Vám predkladáme našu ponuku prvých termínov do Medžugoria a do San Giovanni Rotonda.

CK VIVER TOUR Humenné v roku 2021 oslávi svoje 25 – ročné jubileum. Naším predmetom činnosti je realizácia pútnických zájazdov, medzinárodnej a tuzemskej autobusovej dopravy. Za dlhých 25 rokov sme základe našej ponuky alebo objednávky farností, či skupín pútnikov, zorganizovali a uskutočnili stovky pútí a k spokojnosti a bezpečne prepravili tisíce spokojných pútnikov na pútnické miesta po Slovensku i po celej Európe. Neustále reagujeme na aktuálne dianie v cirkvi, výročia, sviatky a nenápadne pripomíname pútnikom významné výročia kresťanského sveta.

Sme tu pre vás už 25 rokov

Naším ťažiskom a našou najobľúbenejšou destináciou je Medžugorie v Bosne a Hercegovine, ale poriadame púte na pútnické miesta po Slovensku (Levoča, Litmanová, Obišovce, Staré Hory, Nitra, Mariánka, Šaštín, Devín), do Talianska (Rím, Assisi, San Giovanni Rotondo, Cascia, Manopello. Loretto, Turín, Padova), Francúzska (Lurdy, La Salette), Poľska (Krakow, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice, Čenstochová, Licheň, Tylicz) a iné miesta podľa priania pútnikov.

Budeme radi, ak si prezriete našu ponuku. Ak ste si nevybrali žiaden z termínov pre naše pútnické zájazdy, ktoré máme pre vás nachystané a máte záujem o púte na iné významné miesto, kontaktujte nás, púť pre vás radi pripravíme.

CK VIVER TOUR vlastní autobus značky NEOPLAN, preto si môžete si u nás tiež objednať autobusovú dopravu na zájazdy, výlety, nákupy alebo iné rodinné, či firemné príležitosti.

Ďakujeme za vašu priazeň a za to, že ste sa na nás obrátili.

Ján Dudo, konateľ CK

.

Autobus CK VIVER TOUR

Naše zájazdové autobusy CK VIVER TOUR

Facebook