Premenenie Pána v Medžugorí 2. 8. – 9. 8. 2023

Termín Termín: 2. 8. – 9. 8. 2023 Destinácia Bosna a Hercegovina, Medžugorie
Cena Cena: 155 € Voľné miesta Voľné miesta: áno
Cena obsahuje:
Cena obsahuje doprava moderným klimatizovaným autobusom
Cena obsahuje preklady a tlmočenie
Cena obsahuje duchovný a technický sprievodca
Cena neobsahuje:
Cena neobsahuje 5 x ubytovanie a 5 x polpenzia 150 €, platí sa v Medžugorií
Cena neobsahuje komplexné cestovné poistenie 2 € os/deň
Cena neobsahuje miestenka do prvej polovice autobusu 10 €
Cena neobsahuje fakultatívne výlety mimo programu Kravické vodopády (10 €+ vstupenka) a do Mostaru (12 €)
Zľavy:
Zľava deti do 5 rokov doprava zdarma
Zľava deti do 12 rokov, zľava z dopravy 70 €
Pútnicky zájazd Medžugorie Bosna a Hercegovina
  • 1. deň: odchod zo Slovenska.
  • 2. deň: príchod na Makarskú, sv. omša na Veprici, zastávka pri mori, popoludní odchod do Medžugoria, ubytovanie, večera, sv. omša.
  • 3. – 6. deň: program v Medžugorií: výstup na Podbrdo a Križevac, návšteva komunity narkomanov Cenacolo, hrob Slavka Barbariča, medžugorský večerný program so sv. omšou a adoráciou, prednáška Terezky Gažiovej. Slávnosť k sviatku Premenenie Pána (6. 8. 2023).

    7. deň: po raňajkách presun na Makarskú, sv. omša na Veprici a po zastávke pri mori návrat na Slovensko.

    8. deň: príchod na Slovensko

Počas púte je možný fakultatívny výlet do Mostaru (12 €) a na Kravické vodopády (10 € + vstupenka) ako aj zúčastniť sa ďalšieho programu v závislosti od ponuky.

Zmena programu vyhradená!

Ubytovanie v Medžugorí je zabezpečené v penzióne***v 2 alebo 3 – lôžkových izbách,  v  tichej štvrti Medžugoria, ktorá je vzdialená od kostola sv. Jakuba cca 300 m. Každá izba je vybavená samostatným WC, sprchou a klimatizáciou. K dispozícii je výťah. Doplatok za 1 lôžkovú izbu je 20 €/noc. Na prízemí sa nachádza jedáleň, v ktorej sa podávajú raňajky formou švédskych stolov a večere s nápojmi a múčnikom, resp. ovocím. Pri vycestovaní do Medžugoria je nutné, aby mali všetci účastníci platné  komplexné cestovné poistenie v opačnom prípade nebude možné vycestovanie do zahraničia. Poistenie si môžete zabezpečiť individuálne alebo prostredníctvom nás, doplatok za poistenie je 2  €/deň. Príspevok za preklad je 2 eurá za pobyt je započítaný v cene púte. Na preklad je potrebné rádio alebo mobil s FM frekvenciou 102,6.
Počas púte je možný fakultatívny výlet na Kravické vodopády (10 €+ vstupenka) a do Mostaru (12 €). Program púte bude dopĺňaný aktuálnou ponukou v Medžugorí.

Zmena programu vyhradená!

V prípade záujmu nás kontaktujte na www.viver.sk, vivertour@gmail.com, 0918 687 416, 0905 470 210. Organizátor púte v Medžugorí: Iľko Sivrič, Medžugorie.Facebook